E52MY-PT10C D6.3MM SUS316
Can nhiệt loại Pt100 dài 10cm, đường kính D=6.3mm
Đầu đo SUS316. Dải nhiệt 0-400oC
Mã đặt hàng: E52MY-PT10C D6.3MM SUS316
>>Tải ngay tài liệu chính hãng E52MY-PT10C để biết thêm chi tiết
Thông tin bộ điều khiển nhiệt độ E5CC thông dụng
New Value For Control Panels
Control Panels: The Heart of Manufacturing Sites.
Evolution in control panels results in large evolution in production facilities.
*1 Value Design for Panel
The Leading Temperature Controllers in the Control Panel Evolution
Greater downsizing and higher performance in control panels and other equipment
• A wide range of lineup to handle various control panel/equipment sizes.
• Advanced control performance to help increase equipment speed and yield.
Greater efficiency from designing to assembly and operations
• Saves your work in each process from designing to operation of control panels and other equipment.
Innovating control panel and equipment usability
• Wide viewing angle and high-contrast LCD for high visibility.
• Reduces the workload of entering set values on-site.
Certified for main safety standards.
Save Space with a Compact Body That’s Only 60 mm in Depth
A short body that’s 77% of our previous model has been achieved.
This makes the Controller applicable in tight spaces with limited depth.
Help Reduce Panel Space
Even with the 48 × 24 size, OMRON has achieved a PV display character height of over 10 mm and dual displays for the present value and set point.
This enables compact panels that are easy to read.
Equal Operability as On-panel Controllers Plus Space-saving Layouts inside Control Panels
The unified operability of the E5[]C Series in a DIN Track-mounting Controller that is 22.5 mm wide.